Organizacja imprez

Restauracja z pasją i tradycją, gdzie skosztujesz najlepszych dań w olsztynie.

    Restauracja Pierogowa zagroda jest restauracją z tradycją. Nasze potrawy przygotowywane są ze składników najwyższej jakości. Jak sama nazwa wskazuje specjalnością lokalu są głównie pierogi, które sporządzane są według staropolskiej receptury. W dawnych czasach przygotowywane były wyłącznie z okazji świąt, a różniły się zarówno farszem, jak i kształtem.
    Pierogowa Zagroda to nie tylko pierogi, które dostępne są u Nas w dwóch wydaniach: na słodko i na słono, ale także pyszne naleśniki z szeroką gamą dodatków do wyboru, ziemniaczane smaki, takie jak placki, babka ziemniaczana, cepeliny czy kopytka, zestawy obiadowe w skład których wchodzi: zupa, drugie danie, surówka oraz kompot, potrawy przygotowywane z myślą o naszych najmłodszych, czyli nuggets'y i frytki, coś na zdowo (sałatki) jak i na szybko (zapiekanki, tortille).
    Restauracja w swojej bogatej ofercie zawiera również organizację imprez i catering zarówno w naszym lokalu jak i w miejscu przez Państwa wskazanym. Eventy firmowe czy takie w gronie najbliższej rodziny wzbogacamy nutą tradycji i wyszukanego smaku. Gwarantujemy w pełni profesjonalna obsługę, a przede wszytkim wspaniałe i niezapomniane doznania smakowe. Menu każdego wydarzenia jest indywidualne i dostosowywane do potrzeb Naszych klientów ze szczególną dbałością o Państwa zadowolenie i satysfakcję.
    Pierogarnia zapewnia Państwu tylko naturalne składniki i produkcję. Wszystkie nasze wyroby i dania garmażeryjne tworzymy z naturalnych, zdrowych surowców, które pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców z Polski. Stosowane przez nas technologie produkcji absolutnie odrzucają konserwanty, polepszacze i wzmacniacze smaku.
W celu uzgodnienia szczegółów lub odnośnie pytań prosimy o kontakt telefoniczny (89) 535 00 55 lub zapraszamy bezpośrednio do Naszej restauracji.

W naszej ofercie

Zmysłowe wnętrze

Ściany naszej pierogarni przyozdobione są liczbymi rzeźbami oraz freskami, co sprawia, że poczują się u nas Państwo wyjątkowo, a doznane wrażenia zostaną w Państwa głowach an długo.

Najlepsze jedzenie

Nasi wyspecjalizowani i wyszkoleni kucharze, stawiają przezd wszytkim na niesamowity smak, świeżość i tradycyjna recepturę. Zapraszamy do zasmakowania naszych najlpeszych wyrobów.

Niesamowity klimat

Starodawna aranżącja wnętrza, drewno i kraciaste obrusy buduja niezywkłą atmosferę i klimat. Poszują się u nas Państwo jak we własnym zacisznym miejscu, takim jak dom.


Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek 9:00 - 19:00
Sobota 10:00 - 19:00
Niedziela 12:00 - 18:00Kontakt

ul. Tadeusz Kościuszki 43,
11-041 Olsztyn
pierogowazagroda@wp.pl
(89) 535 00 55Facebook